Сонячні системи, що не закипають – єдиний правильний вибір!

Сонячні системи, що не закипають – найкращий вибір на ринку!

Кожні 8 хвилин Сонце постачає нам енергію на цілий рік. Сонце видає 960 млрд. кіловат енергії кожні 24 години.

Ми навчилися зберігати енергію сонця, щоб ефективно використовувати у будь-який час доби.Використання сонячної енергії позбавляє нас від використання енергії та газу. На сьогоднішній день нікого не дивують сонячні колектори на дахах будинку. Досить багато виробників створюють та виробляють такі системи, але у нас не така як у всіх!
Яка ж пропозиція буде оптимальною?
Майже всі сонячні системи мають серйозний недолік – закипання спеціальної рідини в сонячній панелі. Відбувається це тому, що сонце нагріває рідину, навіть коли цього не потрібно, внаслідок чого вона просто закипає. Часті та тривалі процеси кипіння можуть призвести до виходу з ладу всієї системи. Німецькими інженерами компанії Vaillant була розроблена революційна сонячна установка auroSTEP. У ній повністю виключена можливість закипання рідини. Система призначена для підготовки гарячої води.Як працює технологія від Vaillant?
В основу новинки покладено унікальну технологію, що не має аналогів – Drainback. З допомогою насоса спеціальна рідина циркулює через сонячну панель. Коли насос вимикається, рідина зливається у передбачену ємність. Таким чином, сонячний колектор залишається порожнім – кипіння рідини у колекторі виключено!

auroSTEP пропонується як готове технічне рішення у трьох варіантах:

Для стабільного приготування гарячої води в зимовий період та ефективного опалення будинку рекомендуємо доповнити систему конденсаційним казаном Vaillant ecoTEC plus.

Система auroSTEP відмінно зарекомендувала себе останніми роками в Європі та на території нашої країни. Сотні об’єктів, у всіх регіонах України, забезпечуються гарячою водою за рахунок сонячної енергії.

У Вас залишились питання до системи auroSTEP?

  • Скорочення витрат за гаряче водопостачання до 70%. Вкладені інвестиції повернуться за 5-7 років.
  • Надійна та довговічна робота завдяки захисту від закипання.
  • Кожен із варіантів може додатково комплектуватися електричним нагрівачем. Гарячу воду Ви зможете отримати навіть у похмурий день.
  • Фірмовий сервіс від виробника. Гарантія на сонячні колектори – 5 років.
  • Система працює автоматично – просто встановіть бажану температуру води, решта auroSTEP зробить за Вас.