FullSizeRender2

Фасад виставкової зали магазину

photo_2019-01-10_17-46-52

Сервісне приміщення

Заявка на сервіс


Магазин та сервіс-центр Vaillant

Що обслуговуємо?

Займаємось обслуговуванням, ремонтом, продажем, діагностикою газових котлів та колонок провідних фірм, таких як: "Vaillant", "NEFFIT", "Junkers", "Atag", "AWB", " Berreta", "Protherm", "Demrad", "Senuer Duval"

Контакти


Про нас

Ми є авторизованим магазином та сервісним центром "Vaillant Group Україна"

Історія відкриття магазину розпочалася у 2001 році, Анатолій Миколайович продавав із домашнього гаража, після чого збудував будинок на вулиці Якова Гальчевського 60, а вже у 2003 році зареєстрував фірму як авторизований магазин та сервісний центр " Vaillant Group Україна". На сьогоднішній день ми маємо понад 50.000 користувачів.

На даний момент ми обслуговуємо більшість європейських, провідних фірм, що займаються опалювальними системами.

Інновації

Інноваційні системи опалення.

Конденсаційні котли
Конденсаційні котли відбирають з продуктів згоряння так звану «приховану» теплоту конденсації водяної пари, що містяться в них. Для споживача це означає - економна витрата палива та високі показники з екології.
Теплові насоси
Отже, що являє собою тепловий насос, і в чому перевага його використання? Ми звикли до того, що природне тепло нам дарує сонце. І, напевно, мало хто замислюється про те, що тепло також можна отримувати із землі чи ґрунтових вод. Причому використання даних ресурсів практично безкоштовне, тепловому насосу потрібно лише невелика кількість електроенергії підтримки функціонування. При цьому тепловий насос покриває потреби в опаленні та обігріві води на 75-80%. Придбання теплового насоса - це інвестиція, яка згодом компенсує всі витрати з надлишком.

Наверняка Вам интересно, как происходит преобразование энергии природных источников в теплый воздух в наших домах?! Принцип довольно прост — тепловой насос, по сути, это «холодильник наоборот». Но, в отличие от холодильника, забирает тепло из внешней среды посредством хладагента (например, это может быть небезызвестный фреон), который, благодаря низкой температуре закипания, быстро переходит в газообразное состояние. Сжатие получившегося газа компрессором приводит к повышению температуры в термодинамическом контуре, затем следует передача тепла во внутреннюю систему отопления («теплый пол», радиаторы). К этому моменту остывший хладагент возвращается к жидкому состоянию и готов к следующему циклу.

Тепловые насосы рассол/вода

Тепловые насосы воздух/вода

Тепловые насосы вода/вода

Сонячні системи
Сонячні системи Вайлант призначений для нагрівання гарячої води. В асортименті є величезний вибір різних сонячних систем. Що таке "Сонячні системи, що не закипають"